Про результати IX Міжнародної науково-технічної конференції “Процеси механічної обробки, верстати та інструменти”

8–11 листопада 2017 року на кафедрі прикладної механіки і комп’ютерно-інтегрованих технологій Житомирського державного технологічного університету відбулася IX Міжнародна науково-технічна конференція “Процеси механічної обробки, верстати та інструменти”. Співорганізатори конференції — провідні наукові установи та заклади вищої освіти України і Республіки Білорусь.

Цього разу конференція була присвячена вшанування пам’яті лауреата державних премій СРСР, УРСР і України в галузі науки і техніки, Заслуженого діяча науки і техніки України, академіка НАН України, почесного професора Житомирського державного технологічного університету, доктора технічних наук, професора Новікова Миколи Васильовича та лауреата Державної премії СРСР в галузі науки і техніки, Заслуженого діяча науки Республіки Білорусь, академіка НАН Білорусі, доктора технічних наук, професора Астапчика Станіслава Олександровича.

У конференції взяли участь співробітники Фізико-технічного інституту НАН Білорусі (м. Мінськ).

Академік Астапчик С.О. у 1954 році закінчив середню школу у військовому містечку під Житомиром (сьогодні це Озернянська гімназія Житомирського району). Саме через це білоруські колеги з радістю сприйняли інформацію організаторів конференції про можливість відвідати гімназію у смт. Озерному.

Репортаж про відвідання гімназії науковцями Фізико-технічного інституту НАН Білорусі можна переглянути на відео, наданому директором гімназії Власюком А.П.


Leave a Comment:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Be the first to commentЗавідувач кафедри

Леонід Григорович Полонський

Леонід Григорович Полонський

доктор технічних наук, професор

Герб кафедри

Герб кафедри