Другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Прикладна механіка (технології машинобудування)»

Повідомляємо, що згідно з наказом МОН України № 13464 від 10.10.2017 р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 навчальному році» Житомирський державний технологічний університет призначено базовим навчальним закладом з проведення другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Прикладна механіка (технології машинобудування)» (далі – Конкурс).

Конкурс буде проводитись в 1 секції за напрямками:

«Обробка матеріалів різанням; електрофізичні та електрохімічні методи обробки матеріалів; верстатне обладнання і технологічне оснащення».

 

Для участі у Конкурсі необхідно до 15 лютого 2018 р. (за поштовим штемпелем) надіслати студентські наукові роботи на адресу:

Галузева конкурсна комісія Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

зі спеціальності «Прикладна механіка (технології машинобудування)»,

Житомирський державний технологічний університет,

вул. Чуднівська, 103,

м. Житомир–5,

10005

 

Вимоги до змісту та оформлення наукових робіт – відповідно до наказу МОН України № 605 від 18.04.2017 р. «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей».

На Конкурс приймаються роботи у кількості не більше трьох від одного вищого навчального закладу.

Проведення Конкурсу планується за таким регламентом:

– подання робіт на Конкурс до 15 лютого 2018 р.;

– підведення підсумків першого етапу Конкурсу (заочного рецензування робіт) до 15 березня 2018 р.;

– направлення студентам запрошень (у тому числі, на електронні адреси) для участі у другому етапі підсумкової науково-практичної конференції Конкурсу до 03 квітня 2018 р.;

– проведення підсумкової науково-практичної конференції 25–27 квітня 2018 р.

Усі витрати, пов’язані з участю студентів у підсумковій науково-практичній конференції, бере на себе ЗВО, представником якого є учасник Конкурсу.

Просимо надавати свої пропозиції щодо участі представників вашого ЗВО у роботі галузевої конкурсної комісії не пізніше 01 лютого 2018 р.


Leave a Comment:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


One Reply to “Другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Прикладна механіка (технології машинобудування)»”

  • Де можно побачити бали, які були отримані за студентські роботи, що брали участь у другому етапі конкурсу?Завідувач кафедри

Леонід Григорович Полонський

Леонід Григорович Полонський

доктор технічних наук, професор

Герб кафедри

Герб кафедри